Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This udalosť has passed.

Bahájska zimná škola “To, čo by mohlo byť”

marec 20, 2014 - marec 28, 2014

MG_1118-1

MG_1118-1Počas tejto zimnej školy budú prebiehať paralelne dve hlavné línie programu pre dospelých a mládež:

(1) štúdium materiálov z mládežníckych konferencií s témami: obdobie mladosti, rané obdobie dospievania, posilňovanie vzájomnej podpory a pomoci, mládež a budovanie spoločenstiev, prispievanie k napredovaniu civilizácie;

(2) a pokračovanie rozhovoru z konferencií, kde sa budeme venovať praktickým aspektom našej činnosti, ktoré nám pomôžu znova sa v napĺňaní našej vízie posunúť o krôčik vpred.

Prvá línia bude prebiehať vo forme interaktívnych workshopov pretkaných umeleckými aktivitami pod vedením niekoľkých priateľov, ktorí sa zúčastnili konferencie. Zároveň bude prebiehať program pre mladšiu mládež a pre niekoľko detských vekových kategórií.

Druhá línia bude taktiež vo forme workshopov, veľký dôraz je kladený na to, aby jednotlivé témy úzko odpovedali na potreby účastníkov, hlavne v nadväznosti na výsledky prvého československého mládežníckeho stretnutia. Niektoré z už známych tém workshopov zahŕňajú: organizácia času a určovanie priorít, výber partnera, skúsenosti s animovaním a pod.

Hostia:
Raymond a Furugh Switzerovci – Raymond je kanadský sychológ, terapeut, vedie workshopy a prednášky, spisovateľ a hudobník. Furugh je perzsko-kanadská sociologička, taktiež vedie workshopy a prednášky. Obaja absolvovali výcvik v Imago vzťahovej terapii, veria v manželstvo a venujú sa práci s pármi. Na zimnej škole budú viesť jeden workshop každý deň na témy súvisiace s manželstvom a vzťahmi vo svetle bahájskej viery.

Podrobnosti

Začiatok:
marec 20, 2014
Koniec:
marec 28, 2014

Miesto udalosti

Hoteli GOLFER ***
J. Horvátha 910/50
Kremnica, 967 01
+ Google Map
Webstránka:
www.golfer.sk