Ochrana osobných údajov

Na tejto internetovej stránke sa snažíme zabezpečiť Vaše súkromie. Zbierame iba osobné informácie, ktoré nám poskytnete dobrovoľne, aby sme mohli odpovedať na Vaše dotazy a zaslať Vám dodatočné informácie a materiály, o ktoré požiadate.

Návštevníkov týchto internetových stránok nesledujeme, s výnimkou zberu celkových štatistických údajov, ktoré neodhalia jednotlivých užívateľov. Tam, kde pre zaistenie základnej funkčnosti musíme použiť cookies, nie sú tieto používané za účelom sledovania Vašej aktivity na tejto stránke alebo k ukladaniu Vašich osobných informácií. Podnikli sme kroky, aby sme zaistili, že všetky od Vás získané informácie zostanú zabezpečené a chránené pred neoprávneným prístupom, použitím alebo zverejnením.

Majte prosím na pamäti, že pokiaľ túto stránku opustíte pomocou odkazu, môže mať nová stránka iné zásady ohľadne ochrany súkromia. Príležitostne budeme toto Prehlásenie o ochrane osobných údajov aktualizovať a vyzveme Vás, aby ste pre vlastnú informovanosť naše Prehlásenie pravidelne preskúmavali.

Ak si budete želať Vaše osobné údaje opraviť, alebo ak máte akékoľvek iné dotazy ohľadne týchto zásad, zašlite nám prosím email na privacy@bahai.sk.